Odvoz nafty

                                    Rekonstrukce vlečky

 

   Předseda v OVM

 

 

Aktuality

Další dodávka české humanitární pomoci do Sýrie

22. února 2017

Ve spolupráci Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva obrany ČR, Správy státních hmotných rezerv a Velvyslanectví ČR v Damašku proběhlo doručení další humanitární pomoci do Sýrie. Pomoc byla dopravena do Damašku letadlem Casa poskytnutým Armádou ČR. Náklad 4 tuny sušeného mléka převzali k další distribuci pracovníci Syrského arabského Červeného půlměsíce.

Státní hmotné rezervy připraveny k využití pro další akci k řešení nákazy drůbeže

10. února 2017

Předseda Správy státních hmotných rezerv rozhodl, na základě požadavku Ministerstva zemědělství a Státní veterinární správy, o použití dalších komodit ze státních hmotných rezerv. V požadovaném termínu Správa a určený ochraňovatel připravili předání těchto zásob k využití a dne 9. 2. 2017 budou poskytnuty 3 ks kontejnerů MULDEN 12 m3 za účelem utracení cca 12 000 ks drůbeže v okrese Hodonín. Odborné řízení celé akce zajišťuje Státní veterinární správa.

Ocenění za spolupráci v rámci NATO

26. ledna 2017

Generální ředitel HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba svým dopisem vyjádřil poděkování pracovníkům Odboru strategie a koordinace za dlouhodobé plnění úkolů řešených v rámci plánovací skupiny pro průmyslové zdroje a komunikační služby NATO (Industrial Resources and Communications Services Group) a za spolupráci s Ministerstvem vnitra, jakožto hlavním gestorem civilního nouzového plánování a zástupcem ČR ve Výboru pro civilní nouzové plánování NATO (Civil Emergency Planning Commitee).

Zástupci finské agentury hmotných rezerv v Praze

20. ledna 2017

Správa státních hmotných rezerv přivítala zástupce finské národní agentury pro hmotné rezervy The National Emergency Supply Agency, pana Hannu Hernesniemi a Nadju Mansour. Návštěvy se také zúčastnila zástupkyně finské velvyslankyně v Praze Johanna Salovaara-Dean. Spolu s odborníky ze Správy státních hmotných rezerv debatovali o systémech a nových trendech skladování a pořizování nouzových zásob v jednotlivých zemích.

Další aktuality >

1 2 3
ilustrace